Ferie w górach

Znudzony wakacjami nad morzem? Nie lubisz całych dni spędzać na gorącej plaży, gdzie jedyna atrakcją jest morze i opalanie się? Daj się porwać na niezapomniane ferie w górach! Tylko z nami będziesz miał niezapomnianą okazję wspiąć się na najsłynniejsze szczyty świata!

Czy może być coś lepszego niż satysfakcja z samodzielnie zdobytego szczytu? Czy może być coś piękniejszego niż widok który się z tego szczytu rozciąga? Wybierz się z nami na ferie w górach, czy to w Polsce, czy za granicą. Kochasz polskie Tatry, Beskidy, Sudety, czy Pieniny? Wybierz się z nami na niezapomniane ferie w górach! A może to zagraniczne przejście się po zagranicznych pasmach górskich, jak Alpy czy Pireneje Ci się marzy? My zabierzemy Cie wszędzie. Ferie w górach z nami to bezpieczny wybór, każda z naszych wycieczek idzie z doświadczonym i wykwalifikowanym przewodnikiem, po szlakach które ten przewodnik przechodził setki razy w swoim życiu.

Ale! Ferie w górach to nie tylko wspinaczka, to także wspaniałe kurorty turystyczne, które oferują piękne hotele o najwyższym standardzie obsługi, cudowne restauracje, które w swoich kartach oferują potrawy zarówno lokalnej kuchni góralskiej, której podczas ferii w górach po prostu trzeba spróbować, jak i dania najbardziej znanych kuchni świata jak włoska, amerykańska, francuska, czy azjatycka. Ferie w górach to także wspaniała okazja dla miłośników fotografii, którzy podczas wspinaczki po szczytach najpiękniejszych gór świata będą mieli okazje uwiecznić na fotografiach przepiękne, zapierające dech w piersiach widoki.

Ferie w górach z nami to także wspaniała okazja dla narciarzy, podczas wycieczki z nami mają państwo dostęp do najlepszych stoków narciarskich w Polsce i na świecie. Także miłośnicy innych sportów zimowych podczas ferii w górach z nami będą mieli wspaniała okazje do uprawiania swoich ulubionych dyscyplin sportowych. Oferowane przez nas ferie w górach charakteryzują się niezwykłą dbałością o potrzeby naszych klientów i wspaniała organizacją, wszelkie formalności załatwiamy sami, zaś w głowach naszych wczasowiczów zostaje jedynie frajda i radość z cudownie spędzonych ferii. Ferie w górach to także wspaniała okazja do poznania kultury góralskiej.

Piękne góralskie chaty, bacówki, czy wytwory góralskiego rzemiosła z pewnością dostarczą wielu wspaniałych wspomnień. Także sami górale są niezwykle otwarci i gościnni i starają się ze wszystkich sił, by ferie spędzone u nich były dla Państwa wspaniałe i zachęcały do powrotu w te strony. Ferie w górach to także wspaniała możliwość do spędzenia czasu z rodziną w cudownej, górskiej atmosferze. Nasze wycieczki są organizowane w świetnie zorganizowanych kurortach turystycznych, gdzie mają Państwo dostęp do wszystkich dobrodziejstw cywilizacji. Ferie w górach to także wspaniała możliwość do spędzenia czasu na łonie natury, oddychania zdrowym, niezanieczyszczonym górskim powietrzem, co z pewnością każdemu z nas wyjdzie na zdrowie. Nie ma więc co zwlekać, cudowne i niezapomniane ferie w górach czekają!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here